Son Yazılar
Anasayfa / Büyüler / Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüleri

kendinden soğutma büyüsü

Birçok farklı amaç için kullanılabilecek olan soğutma büyülerinde sıklıkla  aynı yöntemler kullanılıyor olsa da yine de bazen medyumlar kendi tecrübelerine dayanarak daha  farklı işlemler yapabilmektedirler. Bazen eşlerin veya sevgililerin birbirlerinden soğumalarını sağlamak amaçlanabileceği gibi bazen de insanlar iyilik yapmak amacı ile onları kötü alışkanlıklarından soğutmak hedeflenebilir.

Birçok büyünün aksine hem fena  hem de iyi amaçlar için yapılabilen  soğutma büyüleri, ortaya çıkardıkları güçlü manevi etkiler  ile birçok ilişkinin sona ermesine  ve birçok kişinin de kötü alışkanlıklarından kurtulmalarına neden olmuştur. Özellikle büyüler hakkında bilgileri olan kişiler ister kendi ilişkilerinde ister de çevrelerindeki ilişkilerde aniden yaşanan ayrılık durumları  veya soğumaları bu tarz büyülere yorabilirler. Ancak yinede her olayı soğutma büyülerine bağlamak doğru bir düşünce  değildir.

Yapılma esnasında sıklıkla  çok özel dualar,esmalar  veya büyü yapılacak olan kişilerin şahsi eşyalarından faydalanılan soğutma büyülerinde özellikle büyünün kısa zaman içinde tesirini  göstermesini sağlamanın tek yolu en baştan doğru medyumu seçmektir. Günümüzde birçok kişi daha en baştan sadece ilk duydukları medyumları seçerek  büyük bir hata yapmaktadırlar. Bu hem amaçlarına ulaşamamalarına hem de zaman kaybetmelerine neden olmaktadır. Tecrübeli  medyumlar  en baştan kendilerine gelen soğutma büyüleri nde  hangi yöntemi kullanacaklarına karar verip uygulamaya başlarlar.

Büyünün tesirine  girerek birlikte olduğu kişilerden soğuması  istenen kişilerin kişisel  eşyaları üzerine okunan özel dualar,esmalar,ayetler en  kısa zaman içinde büyünün etkilerinin kendisini göstermesini sağlar. Aradaki mesafe ne olursa olsun istenen kişinin etkilenmesine sebep  olan ve yaşanan ilişkilerde aradaki bağlar ne kadar kuvvetli  olursa olsun çok kısa zaman içinde kişilerin birbirlerinden kopmalarını sağlayan soğutma büyüleri aynı zamanda insanları kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmak içinde kullanılabilir. Aynı yöntem  ile bir kişinin kumar veya alkol bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklarıda  sonlandırılabilir. Bu oldukça kolay ve tesiri kuvvetli  büyülerin etkileri ise gerçekten kendilerinden beklemeyecek düzeydedir.

Mutlu ilişkileri bir anda biten veya sevdikleri kişilerin kendilerinden nedensiz yere uzaklaştığını düşünen kişilerin üzerlerinde soğutma büyülerinden birinin etkileri olup olmadığını kontrol ettirmeleri ve eğer böyle bir büyü varsa zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptırmaları konuda uzman bir medyumla işbirliği sağlamaları  bir başka tavsiyesidir.

Soğutma Büyüleri birçok değişik amaca göre  tercih edilen çalışmalardır.

Aileden soğutma büyüsü kişiyi ailesinden soğutmak uzaklaştırmak için tercih aileden soğutma büyüsü tercih edilir.

Soğutma büyüleri birçok değişik  başlıklar ile karşımıza çıkabilir bunlardan biri uzaklaştırma büyüsü olarak bilinir. Uzaklaştırma büyüsü nedir uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Eşinden soğutma büyüsü, sevgiliden soğutma büyüsü, kocadan soğutma büyüsü, evden soğutma büyüsü ve birçok farklı hedefe  göre kişilerin içlerinde bulundukları duruma tercih edilir. Soğutma büyüsü nedir nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilir yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

papaz büyüsü

bağlama büyüsü

aşık etme duası

sevgiliyi geri getirme duası

geri getirme büyüsü

Diğer Konular

en iyi medyumlar

En iyi Medyumlar

En iyi Medyumlar Kaliteli medyumluk hizmetleri almak isteyen herkesin kesinlikle tecrübeli  ve en iyi medyumlar ile çalışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

geri getirme büyüsü